| antoniaxtonyxanto a întrebat:

Imi place de un baiat care nici nu stie cine suntbig grin imi tot zambeste dar cred ca din politete...ce sa fac ca sa ma imprietenesc cu el si ca sa ii plac?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

El din politete iti zambeste. Nu-l obliga sa ii para rau!

| Amiiii69 a răspuns:

Ca sa te imprietenesti cu el, zambeste-i si tu, da-te pe langa el, baga-te in seama cand sunteti in grup..pt timide sau te bagi in seama si ii spui "buna! ce faci? am vazut ca imi zambesti..eu sunt X si vreau sa ne cunoastem mai bine.:*" sper sa va imprieteniti..ca sa ii placi e putin mai complicat...la varianta a 2-a poti sa il intrebi pe fb daca are prietena si in final marea intrebare. daca vrea sa fie cu tinewinking