| Emily04 a întrebat:

Hei! Cum eu sunt mai timida, mi-am facut un blog ca sa pot sa spun ceea ce gandesc, in alt mod. Nu vreau neaparat multi vizitatori, macar sa stiu ca 4-5 persoane sunt acolo si citesc ceaa ce eu scriu. Vreau o parere despre cum arata, si de ce nu, si despre prima postare, care nu stiu cat e de interesanta. Mi-as dori totusi sa o tin cu blogul in continuare pentru ca drept sa spun chiar imi place. (http://emigivessmiles.blogspot.ro/)

Răspuns Câştigător
| vampir004 a răspuns:

Bravoo,bineinteles ca toti bloggerii profesionisti incep de jos si acum au ajuns oameni care sunt chemati si la evenimente si eu sunt timid si de mult sic sa-mi fac blogul meu dar mi-e teama la utilizatori, degeaba scriu daca nici macar 1 vizitator nu am, dar toti au luat-o de la 0 si acum sunt profesionisti asa ca mult succes pe mai departewinking

5 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Blogul e destul de ok.
Prima postare e destul de interesantă. Îţi dai seama că pe parcurs o să te perfecţionezi.
Baftă!

| KiSsRoSsE a răspuns:

E chiar interesanta postarea pe care ai scris-o. Adica nu doar subiectul in sine ci si felul cum te exprimi... e chiar foarte tare.Succes in continuare si sa ai cat mai multi vizitatori big grin. Si sa nu te lasi de el!

| MicutzaThaPapusha a răspuns:

Eu cred ca blog-ul va avea succes.
Continua sa te ocupu de el este foarte interesant! :*

| Laura1074 a răspuns:

Salut! Sa stii ca mie chiar mi-a placut postarea ta.Cred ca blogul tau chiar va avea succes. Daca muncesti in continuare cu aceeasi placere, sunt sigura ca vei fii multumita de rezultate.

| Emily04 explică:

Nu o sa ma las de el, sincer. Imi place pra mult! happy Multumesc pentru aprecieri, si de ce nu, sunteti invitatii mei sa mai treceti din cand in cand sa il vizitati. Sunt ferm convinsa ca pe parcurs o sa iasa ceva mult mai frumos. Si cine sie, poate sa ajunga de succes laughing