| FinettiMlk a întrebat:

Heyyy! pentru cei care au bloguri :-? (adica nu neaparat ) o parere? :)) (sunt incepatoare:)) ) http://1millionsmiless.blogspot.ro/ si cei care mai au bloguri sa-l lase aici pentru ca vreau sa mai citesc :-" plictisealaaa, aa si dau funda pentru blogul care imi place:****

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Nu am stat sa-l citesc acum, insa iti zic din prima ca trebuie sa ajustezi ceva mai mult dimensiunile. E prea mult spatiu pentru arhiva si pozele de la posturi ies in afara, iar asta nu arata bine. In rest mi se pare ok, bafta in continuare.
http://si-mai-stii-ceva.blogspot.ro/

5 răspunsuri:
| iSimo a răspuns:

Mi se pare destul de dragut happy

| FirstplaceXXX a răspuns:

Mai ai de lucrat la el. Am si eu unul facut doar pentru o persoana draga mie. www.exeirinel.wordpress.com

| FinettiMlk explică (pentru FirstplaceXXX):

Ce frumos!

| FirstplaceXXX a răspuns (pentru FinettiMlk):

Mersi :*

| Bixuuuuuu a răspuns:

Am blog..si da este foarte frumos.e ceva nou, diferit...si e chiar misto. poti sa-ti scrii toate ideile happy