| Roxidd19 a întrebat:

Hei! Cum pot sterge unele chestii din Istoric? Am Mozilla Firefox. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Cruciuliță a răspuns:

Buna. E vorba de istoricul Firefox, nu? Banuiesc ca ai chestii de ascuns sa nu vada mami si tati la ce anume te uiti... Uite, la mine merge cu : selectare totala (CTRL cu delete... apoi astepti cateva secunde pana lucreaza), daca vrei sa stergi tot. Daca vrei sa stergi doar "parti" selectezi cu mousul titlul si dai delete. Spune-mi daca ai reusit! O sa mearga.

1 răspuns:
| andrei00007 a răspuns:

Scoate google chrom de pe net e mult mai usor cu el