| zuppyby a întrebat:

Hei! Cum poti scapa de stres in ziua de azi?
(nu vreau raspunsuri la misto!)

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia o doză de miserupism

| zuppyby explică (pentru sierra1):

Misto raspuns happy...mersi pentru sfat!

| sierra1 a răspuns (pentru zuppyby):

Să fii iubit!

| gogu220 a răspuns:

Fă doar ce-ţi place.
Eu de exemplu mi-am luat o casă la ţară, am mai făcut trei căbănuţe din lemn acoperite cu stuf, am un aplecător sub care am un cuptor din lut cu orificiu pentru ceaun sau disc, grătar sau proţap, o mare masă rotundă cu băncuţe cu câte o blană de oaie. Am un mic beci în care intră doar un butoi de vin.
Şi toată vara şi toamna vin prieteni pe la mine.
Acum începe farmecul, că am mai multe "pachete" combinate:
- cu lenjeria de pat a mea sau a lor.
- meniu simplu - grătar pâine şi vin ( şi-l fac singuri sau îl fac eu)
- meniu grad I - aperitiv simplu, grătar, vin.
- meniul creşte până la nivelul 10 cu ciorbă de potroace a doua zi.

Seara se lasă cu foc de tabără şi jocuri de societate.
Acum, omi fi noi prieteni, dar fiecare pachet are un preţ diferit, că te saturi de atâta grătar.