| YouAndMe95 a întrebat:

Hei,cum sa imi pun de pe laptop pe telefon aplicatii? Am cont pe google play,am instalat ceea ce doresc, dar nu gasesc in telefon aplicatiile.Ce ar trebui sa fac?(am Samsung galaxy w wonder cu android 2.3.6)

1 răspuns:
| ElennaGlc a răspuns:

Aplicatiile le instalezi din google play direct pe telefon. daca nu le gasesti e posibil sa nu se fi instalat. verifica din gplay daca sunt cu adevarat instalate. daca nu sunt ar trebui sa iti dea optiunea sa le instalezi iar, iar daca le.ai instalat te lasa sa le deschizi.