| Asdfasdefta a întrebat:

Hei! Cum v-ar placea sa aiba o fata parul? Lung sau scurt? Culoaree? Cret sau drept? De ce? Cel mai bun raspuns prineste Fundiță.

3 răspunsuri:
| GoldwinNn a răspuns:

Mor dupa fetele cu parul lung si brunet

| Tawny27 a răspuns:

Lung. culoarea nu este atat de importanta (eu il am brunet). Ondulat ( nici cret, nici foarte drept ). Sa fie cat mai naturala.

| HarryJames a răspuns:

Lung, drept si roscat (incearca sa-ti dai seama dc am zis asta si al doilea motiv (pe primul il afli tu) e ca si prietena mea din viata reala arata asa)