| Georgi_4985 a întrebat:

Hei! Cunoaste careva niste pastile naturiste pentru reglarea sau venirea ciclului menstrual? ( deci fara sugestii cu anticonceptionale sau alti hormoni artificiali. Ceva naturist. si bun daca ati incercat.thanks!

2 răspunsuri:
| kiss a răspuns:

Ceai de coada soricelului sau de cretisoara, o cana pe zi. e testat, chiar merge big grin am incercat eu.

| Georgi_4985 explică:

Ah pai mie imi intarzie f. mult gen o luna doua asta e aiurea, nu stiu cat de mult o sa mearga, dar am sa incerc msss. tu ai avut doar menstruatia neregulata? sau nu ti-a venit o lunga perioada?