| Biancaaaaaaaa a întrebat:

Ce anticoncepționale sunt cele mai recomandate pentru reglarea ciclului menstrual?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nici un medic ginecolog, trebuie sa mearga la planning familial. ce treaba are ginecologu cu anticonceptionalele?
planning familial, si cateodata, iti poate recomanda si dermatologul.

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Asta numai medicul ginecolog iti poate spune. El este singurul in masura care poate decide.
Daca vrei sa incepi sa iei anticonceptionale mergi mai intai la un consult ginecologic, e pentru sanatatea ta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreeush):

Nu e nici un medic ginecolog, trebuie sa mearga la planning familial. ce treaba are ginecologu cu anticonceptionalele?
planning familial, si cateodata, iti poate recomanda si dermatologul.