| anonim_4396 a întrebat:

Hei big grin. Am o "mica problema".Mi-e foarte frica de primul sarut.Adica am fete in clasa care se "mozolesc" cu tot felul de baieti din clasa a 5a iar eu nici macar nu am avut vreun prieten :/ Totusi ma gandesc cand va veni sa vina... Nu ma va crede o "ciudata" baiatul respectiv ca n-am habar sa sarut? Voi cum ati facut?

12 răspunsuri:
| ihavenoidealel a răspuns:

OMG! fato cum sa te saruti in clasa a cincea? crezi ca e normal? vrei sa ajungi ca roxana babenco? pana la 20 de ani o sa te saturi, nu le asculta pe fetele din clasa ta ca alea n-au educatie normala, cine stie cum sunt parintii lor si ce le vor face cand vor afla!

| sublime89 a răspuns:

In clasa a 5-a? straight face Nu mai exista limite : ))

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu va crede ca esti o ciudata, stai linistita.
O seara buna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cati ani ai?

De ce sa-ti fie teama? Crezi ca baiatul cu care va fi sa te saruti s-a nascut invatat? Poate si pentru el va fi tot primul sarut. Si chiar de nu va fi, nu ai de ce sa iti faci griji, daca te va placea nu va rade de tine sau ceva de genul asta doar pentru ca nu stii sa saruti. E chiar ceva frumos pentru un baiat sa stie ca el e primul pe care-l saruti.
Eu am 16 ani, n-am sarutat in vietuca mea pe cineva, dar nici nu-mi fac griji. Ce-o fi o fi.
Numai bine.

| paulacarry a răspuns (pentru anonim_4396):

Mare om... Mare caracterbig grin

| anonim_4396 explică (pentru paulacarry):

Mersi, mersihappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aoooleeu m-ai dat pe spate! Băieţi din clasa a 5-a? Wow! Tu ce clasă eşti? a 2-a? Şi mai wow!

| AwaZoh98 a răspuns:

Logic ca nu!

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

Scuze acum, nu vreau sa fiu rau, dar daca vrei sa te saruti din a 5-a in a8-a ->> Etc vei fi punga sparta prin toate locurile posibile laughing

| Mada_Mays_1994 a răspuns:

Uiiii =]] de ce sa te creada ciudata? jaja;| de parca ne nastem experti, cunosc prietene care dupa 3-4-5 ani cu un tip nu prea se pupa decat asa... pe obraz sau mai stiu eu, jocuri de copii :]] dar avand in vedere ca aceste fete pe care le cunosc au in jur de 17 ani, tu la varsta lor o sa ajungi o galeataaa, fantana, cascada Niagara :]

| Roxii12 a răspuns:

In ce clasa esti?

| NirvanaGrrr a răspuns:

Eu am avut o singura "relatie" de 4 luni si jumatate. Baiatul era trecut prin viata asta plina de mozoale, dar cand eu i-am raspuns ca nu m-am sarutat niciodata si nici nu vreau, m-a inteles. Tot ce trebuie sa faci e sa ii spui baiatului sa te ia cu incetisorul. Bafta!