| emeris a întrebat:

Hei big grin As vrea un raspuns va rog in legatura cu o problema: Astazi cand eram la scoala am simtit deodata o intepatura foarte puternica in inima, care a durat cateva secunde bune. Nu era o situatie in care sa ma emotienez si nimic asemanator, pur si simplu stateam in banca, singura. Nu am probleme cu inima(adica nu mi-am facut niciun control niciodata fiindca nu am avut nevoie. ma simt bine). Singurele mele probleme sunt cu rinichii si stomacul, care nu au nicio legatura. As vrea sa stiu daca e nevoie de un control sau nu. Sa-mi fac griji, din moment ce e prima data cand se intampla asa ceva?

Răspuns Câştigător
| flavian97 a răspuns:

Nu ai de ce sa te duci la un control, si eu am avut intepaturi din astea, sunt din cauza ca esti in crestere si se dezvolta anumite organewinking

1 răspuns:
| alinuytza a răspuns:

Asta nu e de control si eu patesc la fel