| BoboDafuq a întrebat:

Hei big grin Eu vorbeam cu un tip.[il stiu de 6 luni] pe net, la liceu foarte rar. Deodata nu a mai raspuns si n-am vorbit o luna pe motivul ca il "stresam" cu toate ca niciodata nu-mi spusese asta. De curand am inceput iar sa vorbim chiar in fiecare zi. si ma suna foarte des. I-am spus ca plac pe cineva care e foarte special [si lui ii spusesem ca e special] si ma tot batea la cap sa ii spun despre cine e vorba. spunea ca si lui ii place de cineva insa e prea fraier ca sa incerce sa faca ceva. Ce sa mai spun. statea noaptea de vorba cu mine, nu se culca, ca sa nu ma supere si chestii. happy Oare ma place sau ce sa inteleg?

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Pai, ma gandesc ca, daca pierdea atata timp vorbind cu tine, era pentru ceva! Se spune ca niciodata nu investim in ceva, daca stim ca nu ne aduce profit! Totusi, acea persoana speciala era el sau un altul? In vorbele indragostitilor, mereu e mai mult decat ei vor sa spuna! Mult noroc sa te iubeasca mult de tot!