| Adautza a întrebat:

mai este valabila chistia aia cum ca poti da de carnet la 17ani?

Răspuns Câştigător
| Cosmotel a răspuns:

Nu. doar daca mai ai vrei 2 luni sa implinesti 18 te poti apuca de orele de legislatie. dar la condus te baga doar de la 18 ani.

3 răspunsuri:
| Tyberius a răspuns:

Nu nimic e o mare prostie nu exista asa ceva se vorbise pe la guvern dar nu s-a aprobat

| Adautza explică:

Ce rahat ..mai am de asteptat

| belllaa a răspuns:

Eu din cate stiam fetele pot da de carnet la 16 ani iar baietii de la 18. Dar nu sunt sigura daca chiar asa e! Am auzit de la mai multe persoanebig grin