| ReEbecutZa a întrebat:

Hei daca ai avea o superputere care ar fi aceea si de ce? Funda :X

Răspuns Câştigător
| BlackyCat a răspuns:

BUNA! Daca as avea o superputere ar fi sa fiu invizibila pentru a putea mergela orice concert vreau si ca sa imi sperii colegii! I'm a devil!

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Puterea de a vindeca oamenii bolnavi

| andrutzakiss a răspuns:

Invizibilitatea laughing pentru ca imi place sa rad de altii laughing

| TheAvenger a răspuns:

Să pot controla starea vremii.De ce? Pentru că asta mi-am dorit dintotdeauna.

| prizeFTW a răspuns:

Sa pot citi ganduri.As vrea sa citesc gandul unor persoane, si la scoala! Cand te scoate profa la tabla si ea gandeste exercitiul, scriu exact ce gandeste.Si sa citesc gandurile unei fete de care'mi place.happy

| Denis777 a răspuns:

Controlarea mentalitatiilor si a timpului.

| GăbițuGabriel a răspuns:

Sa pot zbura si sa nu patrunda in corpul meu nici un glont de arma sa fiu invincibil, la explozii etc. happy si de ce? Pentru ca imi va face o viata frumoasa happy

| Isabella95 a răspuns:

Eu aleg sa citesc gandurile!
As vrea sa-i citesc gandurile iubitului meu!

| mylifedance a răspuns:

Pai sa am o super minte sa ma duc capu la tot da tot, asa o sa termin scoala asta cu foarte bine o sa fac o meserie banoasa o sa am multi bani o sa investesc si asa o sa pot ajuta si pe cei saraci si bolnavi si o sa am si eu de toate :p

| PiticOK a răspuns:

Eu as alege teleportatul ca sa ajung mai repede unde doresc si sa scap de costul transportului