| Intelligence a întrebat:

Hei. Dau funda cui ma lamureste si ma ajuta cel mai rapid.Exista cumva versiune de yahoo messenger care iti poate arata direct cand cineva e invisible? Sau exista ceva program pentru mess care sa arate cine sta invi chiar in lista de mess?
P.S.: Nu ma refer la programele de invisible care se gasesc pe GOOGLE. Sper ca m-am facut inteleasa. Daca da spuneti-mi si mie de unde iau programul care sa-mi arate direct cand cineva vrea sa fie invi pentru mine! pupici.

4 răspunsuri:
| DeeutzaDalinutza a răspuns:

Salut.
Singurul Yahoo la care poti vedea cine e pe invisible este cel de pe telefon(Asa e cel putin la mine).

| IgoToHellForThis a răspuns:

Nu exista Yahoo care sa arate cine e invisible sau nu.Si nu cred ca o sa fie vreodata deoarece mi se pare destul de ciudat sa spuna informatia asta care e destul de privata :s.E treaba ta daca esti pe invisible sau nu si programe nu prea cred ca sunt in afara de cele online.Si nu descarca toate programelele ca o sa iti virusezi pc'ul.Bafta big grin

| k1NNNdeR a răspuns:

Sorry dar nu exista messenger care sa iti arate cine e invisibil si in afara de programele care le gasesti pe google nu cred ca exista un program.Scuzama inca o data dar sper sa gasesti.Succes>big grin

| RawkFX a răspuns:

Toti sa setezi yahoo messenger sa iti arate pe cei are sunt pe invizibil daca stii desigur