| adrian342 a întrebat:

Hei, de ce fetele de 10-16 ani se indragostesc de Justin Bieber si de toate vedetele din desene? Ce vad la el? Va place muzica lui? Oricum, eu sunt fan Eminem...

8 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

Fete frustrate si fara creier.Nu ai ce sa le ceriwinking

O zi buna!happy

| HolyPotato a răspuns:

Nu stiu ce vad la el ca mie personal nu-mi place nimic. Nu generaliza ca eu am 14 ani, sunt fata si imi place Emin3mlaughing

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Am intre 10 si 16 ani.
Vomit doar cand aud de Justina Gayberona sau oricare,, vedeta" promovata de disney channel.
Eu sunt fan Dimmu Bogir si Gorgoroth...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi-a placut Justin Bieber poate fetele cred ca el este frumos sau chestii de genul asta.muzica lui este ok.el este ca o obsesie pentru unele fete.eu una m-am saturat de el am prietene care mereu, mereu Justin Bieber.

| Bleed a răspuns:

Mda, Justin Bieber. La ce te astepti? Arata bine, pentru a cuceri sute de proaste, cu 'muzica' lui de tot rahatul. Majoritatea adolescentelor nu mai stiu ce-i aia muzica. Sunt la nivelul lui Justin, ce sa le faci?! Stiu in clasa mea vreo 5 specimene de acest fel, care nu si-l mai scot din cap odata! Crede-ma, e super-obositor ca pe coridoarele scolii sa auzi mereu o 'melodie' de-a lui Bieber.

Apropo, si mie-mi place Eminem.

| adrian342 explică (pentru Bleed):

Bravo!

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru Bleed):

Daca Gistîna asta arata bine eu sunt Pricipesa Maria a Marii Britanii.