| Diana769 a întrebat:

Hei! De fiecare data cand pun o poza noua pe calculator, sau o descarc de pe internet etc, calculatorul imi face inca un folder pentru acea poza. Acelasi lucru se aplica si pentru melodii. Cateodata imi mai apare si un folder numit " picasa.inc" dar problema este ca mi le dubleaza, si devine enervate. Daca pui 300 poze pe calculator, te trezesti cu 600. Are cineva vreo idee cum pot scapa de chestia asta? happy

2 răspunsuri:
| Diana769 explică:

Nu e de antivirus. folosesc Norton, si nu e un virus. pur si simplu le dubleaza.

| AndreyTPU a răspuns:

Buna! Descarca-ti un antivirus bun, ti-as recomanda AVG/Avast, scaneaza poate ai virusi, daca tot nu scapi, refa-ti windowsul.Multa bafta iti doresc!