| AnemonaP a întrebat:

Acum ceva timp cand imi descarcam niste poze prin cablu in iphone 4, am apasat pe ceva,din calculator,si mi s-au importat niste poze in telefon, de pe Picasa.Sunt 6 foldere in telefon,pe care nu le pot sterge,nu imi apare optiunea sa se stearga,si nici daca dau pe o poza, nu imi apare optiunea.Se vad toate blurate si sub folder la fiecare scrie: 31 de pe computer. Cum as putea scapa de acele foldere?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu ma pricep la iPhone (am avut doar cu Windows si Android) dar am gasit un tutorial aici: https://itutorial.ro/......-tutorial/