| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul.De fiecare data cand salvez o melodie sau o poza langa aceasta imi apare un folder gol. Poate sa imi spuna cineva ce pot sa fac sau care este cauza?

Răspuns Câştigător
| kh1ss a răspuns:

Foarte simplu... te pui sa iti instalezi windows``uwinking

2 răspunsuri:
| georgehari a răspuns:

Cu ce o salvezi? Ce nume are folderul care se creează automat?

| mirastefi a răspuns:

daca iti apare un folder pe langa melodie inseamna ca ai un virus, am avut si eu aceeasi problema. nu ai decat sa faci cum a zis kh1ss si sa instalezi windowsul din nou