| Felictiy a întrebat:

Hei! De la cati ani ar trebui sa am un iubit? Eu am 15, aproape 16..nu am mai avut niciun iubit pana acum si nici nu intentionam, dar a aparut un baiat cu care am inceput sa vorbesc si dupa 6 luni de vorbit il iubesc..doar ca nu stiu daca e o varsta ok sa ai un iubit. El are 19 ani. laughing Dar este cuminte si ne intelegem peeerfeect si chiar nu este ca restul.Ce parere aveti?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Kisses a răspuns:

E foarte ok, eu am avut la 16 ani primul iubit si a durat 4 ani jumate relația. El era mai mare ca mine cu 2 ani.

| anonimadinAlba a răspuns:

Nu exista varsta perfecta pentru primul iubit. Eu zic ca 15 ani e o varsta chiar foarte ok. De exemplu eu am avut primul iubit la 13 ani jumatate (acum regret asta). Daca tu simti ca el e un baiat cu care chiar te-ai vedea impreuna de ce nu.

| Bbbbbbbmona a răspuns:

Păi iti spun din experienta mea, la 14 ani am avut primul iubit, si a durat 2ani jumătate...
Tot ce iti pot spune e ca daca iti doresti atat de mult sa ai pe cineva fa ce simti!