| deea2sabau a întrebat:

Hei, deci am nevoie de sfaturile voastre. cunosc un baiat, era din liceu, acuma a terminat si a mers in strainatate, iar in timpul scolii tot vedea la mine, ma pupa, ma strangea in brate. Am inceput sa vorbim si pe facebook in fiecare zi si inca cate, mie a inceput sa-mi placa de el. Acuma a venit acasa si nici nu mai ma baga in seama, Cand ma vede ma saluta si atat sad azi l-am vazut cu o fata, si nici nu m-a salutat, a trecut pe langa mine. Eu acuma l-am blochat pe facebook ca sa-l uit. Ce ziceti am facut bine? ce ar trebui sa fac sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merita sa stai sa te mai gandesti, daca si cu parca. Treci mai departe, meriti pe cineva mai bun. O sa vezi ca si tu vei zice peste ceva timp ca ti-ai pierdut timpul cu el. Un om iti demonstreaza ca tine la tine zi de zi, nu din an in pastiwinking

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai facut foarte bine. mergi inainte si nu te uita in urma ta. viata merge mai departe... daca el a ales sa se comporte asa cu tine inseamna ca nu merita atentia ta

| deea2sabau explică (pentru anonim_4396):

DA! Acuma a sosit momentul sa-i vad adevarata fata, pentru ca zicea ca tine la mine, iar daca intr- adevar este asa o sa-mi dea un telefon, un mesaj.

| anonim_4396 a răspuns (pentru deea2sabau):

Nu merita sa stai sa te mai gandesti, daca si cu parca. Treci mai departe, meriti pe cineva mai bun. O sa vezi ca si tu vei zice peste ceva timp ca ti-ai pierdut timpul cu el. Un om iti demonstreaza ca tine la tine zi de zi, nu din an in pastiwinking

| AlissonPadalecki a răspuns:

Eu zic sa-l bagi in seama pe facebook sau cand il vezi prin oras si sa-l intrebi cum a fost, daca vrea sa iesiti la un suc sau ceva. Daca esti timida, pierzi! Daca nu arati acum ce simti mai tarziu poate fi prea tarziu...happy (My opinion, your choice.)

| SlymOvy a răspuns:

Eu zic ca ai procedat chiar bine, adica te-a lasat balta nu? Uita-l si gaseste-ti altul, nu te merita!