| Oldws a întrebat:

Hei! Deci plac o fata si cred ca si ea simte ceva pentru mine ^^. Ne stim de ceva timp...ma rog, mai mult. Eu nu prea am avut prietene caci nu m-a atras prea multa lume si nu prea stiu cum sa ma comport...plus ca is si timid iar ea e destul de sensibila. Cam ce gesturi ar impresiona-o? Alte sfaturi sunt de asemenea bine venite.

1 răspuns:
| W3R4 a răspuns:

Nu există anumite gesturi cu care să cucereşti o fată, trebuie doar să fii tu însuţi.
Dacă eşti oarecum convins că şi ea are sentimente pentru tine, de ce nu-i spui tu primul? Poate că ea asta aşteaptă. Poate că se roagă în gând, de fiecare dată când te vede, să-i spui cât de mult o placi. Încearcă şi vezi. Multă baftă. :3