| BuggsBunny a întrebat:

Hei!, dupa cum stiti mi-am mai facut un blog dar din pacate acel blog a fost un adeavarat esec! Azi noapte am stat in pat linistit si ma gandeam ce blog as putea sa-mi fac si atunci mi-a venit o idee splendida! Sa fac o comunitate a noastra! Unde noi spunem ultimul cuvant! Asa cum este si motto-ul!
Deci! vreau sa-l facem cat mai cunoscut in toaata romania! Poate dupa aceea voi schimba putin si limba ca sa il poate folosii si alte persoane din alte tari! Deci sa va spun linkul blogului este :http://www.lastword.blogest.ro
Iar motto-ul nostru este:"Last Word! Blogul unde noi vom spune ultimul cuvant!"
HAI cu totii sa facem acest blog cat mai cunoscut! V-as fi recunoscator pe viata!
Asa ca trimiteti un mass, postatil daca puteti pe forumuri, pe alte bloguri linkul nostru:http://www.lastword.blogest.ro!
Sper ca am vorbit destul de frumos si fara prea multe greseli...
Va multumesc ca ati citit! Si imi doresc ca sa trimiteti linkul pe toate site-urile si in toate listele de Y! Messenger!
Va multumesc inca o data! Salut!

1 răspuns:
| Elena1234456 a răspuns:

Interesant happy.