| baby_6195 a întrebat:

Hei. e adevarat ca baietii considera mai sexy fetele cu parul lung? eu vreau sa ma fac bruneta si sa ma tund ca si rihanna in 'don't stop the music', insa imi place si parul lung si nu stiu ce sa fac.
Ce ziceti?

4 răspunsuri:
| Nordic a răspuns:

Ok ca si baiat iti pot spune ca la majoritatea baietilor le plac fetele cu parul lung. Pana si eu am parul mai lung. Si nu nepart ca va consideram mai sexy. Ci pareti mai feminine, mai gingase. Sau ma rog...asa vad eu lucrurile.

| lindemona a răspuns:

Bună,

În primul rănd gândeştete dacă îţi place ţie părul scut şi dacă vrei să te tunzi. Aste este cel mai important.
Cât despre băieţi...stai liniştită. Dacă te place cineva, te place aşa cum eşti. Trebuie tu să te simţi bine cu tine. Nu poţi face pe plac la toată lumea, mereu vor exista persoane care nu vor fi de acord cu tine. Doar gândeştete dacă este bine pentru tine şi cei dragi ţie să faci un lucru. Cei care îţi sunt prieteni adevăraţi vor rămâne alături de tine. Iar băieţi sunt mii şi mii pe lume şi mereu va fi cineva care te va plăcea. Nu încerca să fi neapărat pe placul unuia, care nu merită. Iar în viaţă sunt lucruri mai importante la o persoane decăt o coafură!

O zi plăcutăwinking

| totalus a răspuns:

Nu conteaza de loc, daca ai parul scurt sau lung... de exemplu prietena mea e tot asa cu parul mai scurt si tot bruneta e laughing... sper ca te-am ajutat :-D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu te modelezi doar pentru baieti, care au in cap numai ***?
Dupa aceste criterii te iei tu?
Ai face orice doar ca sa fii in atentia lor?
Daca raspunsul la toate acestea este,, da!,,, atunci nu-ti raspund.