| Andreea_8409 a întrebat:

Hei` era un film ceva in gen: niste prietene vor sa pacaleasca un tip ca prietena lui a murit, ei incearca sa ascunda cadavrul si tiupul o omoara pe fata crezand ca ii usureaza moartea. Toti decid sa nu spuna nimic despre asta. Dupa un timp apare fantoma fetei care ii ucide pe toti la rand. La sfarsit se dovedeste ca "fantoma" era prietenul unei fete. Stiti numele filmului?

Răspuns Câştigător
| YukyTsukiyomi a răspuns:

Da laughing l-am vazut este vorba de Sorority Row fundita plshappy?

1 răspuns:
| Sync550s a răspuns:

Am vazut filmul,dar nu-i chiar fain happy, inceputul e mai bun, restul nu prea.pararea mea...si sorry nu stiu cum se cheama!