| milkyway2000 a întrebat:

Hei! Eu si prietena mea am vrut sa afcem o pg pe facebook numita Destiny Child(nu, nu acea trupa). Partea proasta, e ca noi am facut practic un cont normal de facebook.Cum pot sa transform acel profil/cont intr-o pagina? Adica,ma refer,sa primim like-uri la pagina si chestii de astea. Daca ne puteti da un rasp cat mai bun si mai rapid, va multumim anticipat.
Apropo, daca aveti idei pentru pagina ni le puteti spune pe adresa de messenger destinychild. 2000@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| niciunume a răspuns:

Nu poti transforma contul in pagina. Va trebui sa faci din nou pagina. Cand intri in facebook apare undeva scris intr-o casuta verde Creeaza o pagina. Acolo iti vei putea tu crea una. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici https://www.facebook.com/pages/create.php? migrate

Alege tipul de pagina, este suficient sa alegi o categorie cat mai restransa, si numele sub care doresti sa fie gasita pagina.
Succes!