| Suciu_Diana_1992 a întrebat:

Hei,eu sunt Diana ai am 12 ani jumate! pe 17 iulie fac 13 ani si par mica la fata, vreau sa imi spuneti cum sunt dupa parerea voastra! uitati.va la poza de profil! la aspect fizic sanii daca port o bluza mai stramta se vad putin,dar foarte micuti cam de jumatate de deget,iar la imbracaminte ma imbrac ok! blugi,bluze,esarfe,ghete,adidasi,etc!
Ce as putea sa fac in privinta asta? sa par mai mare,fara sa ma machiez!
Nu am voie la scoala,iar la voce iarasi,toti imi spun ca nu vorbesc si bla, bla, bla! vreau parerea voastra!

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Arati dragut. Nu incerca sa te schimbi pentru opinia cuiva, daca nu ii place cuiva modul in care arati, e strict problema lui.

5 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

OK...nu-s eu fata dar ce am vazut ca fac fetitele ca tine de 10-12 ani ca sa para ''hot'' si sunt in cautarea unui viol de catre un pedofil, este sutienul cu push-up.Sau mna daca sunt asa de mici le poti da cu crema.ori vor creste ori vor disparea de tot.

| anamariarot a răspuns:

Fii tu însăți, nu te chinui să pari ceea ce nu ești doar pentru a le face pe plac unor persoane a căror opinie e egală cu 0. Ești foarte frumoasă așa cum ești, nu te strofoca să pari mai mare. Pe viitor o să fie un avantaj, adică după o anumită vârstă să pari mai tânără happy

| Kimball a răspuns:

La aproape 13 anii ai tai tu vrei să ai sâni serios, eu aşi vrea să inveți scoala sa fii desteaptă, asta conteaza mai mult decat felul in care arăți.

| Savas10 a răspuns:

Parintii tai stiu in ce scopuri folosesti internetul? Sa se uite strainii la sanii tai? Rusine. Eu zic sa lasi internetul si intrebarile prostesti altfel te spun la maica-ta si la taica-to.

| andy2018 a răspuns:

Arati normal pentru varsta ta, schimbarile vor veni de la sine odata cu trecerea timpului.Menstruatie,cresterea sanilor, par pubian si in alte locuri, schimbarea vocii, modificarea greutatii, a inaltimii, acestea sunt doar cateva schimbari.E bine sa lasi totul asa cum e. Daca vrei sa faci schimbari pentru un baiat mai mare decat tine eu zic ca nu merita.