| Gabissa a întrebat:

Hei, eu sunt la un liceu' la Stiinte Sociale si as vrea sa ma transfer la alt liceu dar pe acelasi profil si as dori sa stiu ce trebuie sa fac pentru a ma transfera si ce acte`mi trebuie! va rog frumoss, ajutati-ma!

1 răspuns:
| AbstractGreen a răspuns:

Iti trebuie aceleasi acte pentru inscrierea la primul liceu, iti trebuie o medie mai mare ca al ultimului intrat pe acel profil, la acel liceu, si desigur, un loc liber happy asta este tot... funda?