| Neverosimil a întrebat:

Hei! Eu sunt o iubitoare de filme, seriale si animeuri ma uit foarte mult la ele, dar de la un timp parca nu mai am chef sa ma uit la nimic. Ma gandesc ca ma simt trista din cauza unui animeu dar nu cred. Ma simt foarte plictisita si nu am chef de nimic, ce sa fac?

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Asa sunt si eu, am perioade cand ma uit foarte mult la filme dupa ma opresc, nu ma mai uit la nimic, dupa o perioada ma uit foarte mult la seriale, dupa pauza, dupa iar filme si tot asa. De obicei imi vine chef de filme cand vad unul bun si atunci imi doresc sa vad alt film bun si tot asa.