| alyyyiiy a întrebat:

Hei :* fetele. vreau si eu statusuri. cat mai multe dar nu din astea de gasesc pe orice sit... cv mai deosebit... funda la cele mai multe si frumoase :*:*

Răspuns Câştigător
| Veverixxu a răspuns:

Dragostea`i ca bautura
Cand o bei te ia caldura
Il astept pe acel baiat
Care umbla numai beat.happy

Chiar vrei sa`mi arati ce e bine sau rau?! Nu te mai obosi atata.Deja am un pas inaintea tuturor. Zambesc pervers, stiu. Deja te`ai contam inat. Mai nou femeia e boala fara un medicament inventat.winking

Oameni fara demnitate si identitate Imi dau definitii despre libertatewinking Raman cu vocile mele captiv in singuratate

Spun ca nu-mi pasa, mie imi pasa sa stii
Spun ca plec azi, da' o sa ma-ntorc intr-o zi
Spun ca nu mi-e dor, sincer mi-e dor
Spun ca sunt ok,cand de fapt nu-mi e usor

Zambete de decor, Vene pline de-alcool, Cam asa arata un om. -Gol in interior.

Aveam in fata orizontul conturat de viziuni!sadCrezand in vorbe, sinceritate si promisiuni.winking

Si tu poti fi ranit de`O fata. Nu uita k si baietii plang cateOdatawinking!? •

• Ne-am pierdut prea mult pe piese lente. eu am glumit cu tine sh` tu ai pus sentimente.

*Trag fum dupa fum, Sa m-opresc, ce-s nebun? Cand are gustu atat de bun, Fara pic de tutun, Sunt nefumator iti spun, Si-mi vad de drum!

-"Acum ecoul tau iti spune asa:chiar daca ai puterea sa ascunzi.ti.e dor de eaa!

Cu zambetul pe buze si cu capul sus voi ajunge intotdeauna unde mi-am propus!

Ai vazut'o la un bar, isi aprindea tigara. stie ca doar fumul ii putea schimba starea... Sper sa te ajuteelove struck