| KiDDie a întrebat:

Vreau si eu statusuri frumoase(inteligente, comice)care nu se gasesc pe orice site. P. S sa nu fie din astea de indragostealalaughing. Cele mai frumoase status-uri FUNDOAIE DAIA MARE restul vothee hee

Răspuns Câştigător
| Arisu a răspuns:

HMmmm,ceva de omor zici, da?
am citeva, dar nu multe
hai sa dam mana cu mana cei cu 4 la romana si cu 2 la geografie da-o'ncolo de chimie, vino frate langa mine si sa copiem vecine, mate chiar nu ne incanta profa-n strune nu ne canta.

M-am trezit luni si m-am gandit marti sa ma duc miercuri la scoala dar... cand am vazut joi ca vine ziua de vineri m-am gandit: sambata tot e zi libera si ce sa caut eu duminica la scoala?

ma miram eu de ce e aerul imputit asa... because love is in the air!

În timpul slujbei de duminică, băbuţa se apleacă spre urechea moşului:
- Tocmai am dat drumu’ la o băşină lungă dar silenţioasă, ce să fac?
- Schimbă-ţi bateria din aparatul auditiv şi nu mai zbiera!

- Fiti amabila, vreau si eu o carte despre sinucideri! - Pleaca de aici, ca tu n-o mai aduci inapoi!

Te iubesc si Te aDor :X K pe-o RoatA de TracTor tongue :X

Cam atat, sper ca te-am ajutat cu ceva, succes!:*