| Loly a întrebat:

Hei fetelor.Cum arata baiatul viselor voastre? Faceti descriere. Dau fundita! >:

Răspuns Câştigător
| Laura_2393 a răspuns:

In momentul de fata vreau sa cred ca l-am intalnit pe baiatul viselor mele. El reuseste sa imi suporte toate toanele de rac, doar pentru asta si merita acest titlurolling on the floor
Are ochii verzi superbi( la asta ma uit prima data la un baiat)
Este inalt, 1, 85; atletic si as putea continua ca na cand e vorba de al nostru stim sa il laudam:-p
Ca si caracter: Este inteligent, sarmant, atent, loial as putea continua ca si la aspectul fizic.
Ce il face special? Poate faptul ca are rabdare sa asculte ce trancani eu despre prietene si retine ce ii spun, ma surprine de intodeauna cu ceva placut (o cina romantica, o mica atentie, o plimbare, lucruri aparnt marunte dar facute din suflet devin inportante)
Si cel mai important lucru pentru mine este ca ma face fericita. Cred ca asta este indatorirea principala a baiatului perfect. Sa ne faca fericite

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum arata fizic sau cum este cu totul?(descriere completa) thinking

Pai...ca prietenul meu laughing Inalt, blond, cu ochii verzi...sensibil,sufletist,intelegator,atent,rabdator day dreaming si lista continua, dar noi, fetele, majoritatea visam la printii nostri pe cal alb si nalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa fie cam de 1. 70 asa, sa fie brunet cu ochi albastri sau verzi sa se imbrace bine sa aiba unghii frumoasehee hee sa aiba buzele pline, carnoase, sa fie amuzant, sa ma intleeaga, sa ma iubeasca, si sa imi arate asta, a si sa nu ii fie teama sa isi arate sentimentelelove struck