| IAmCrazyy a întrebat:

Hei. Fetelor, vi s-a intamplat vreodata sa intalniti alta fata si sa va simtiti atrasa de ea? Credeti ca e un lucru rau sa fii bisexuala si sa flirtezi atat cu fete cat si cu baieti?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fa-i ce vrei tu si te face fericita cat nu faci rau nimanui. Oricum cand esti tanara simti nevoia sa experimentezi cat mai multe.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu mi s-a intamplat sa ma simt atrasa sexual de fete, dar mi s-a intamplat sa simpatizez o fata/femei si sa ma simt bine in compania ei, fiindca era o fiinta inteligenta si am avut ce discuta cu ea.

Cred ca bisexualitatea este gresit perceputa de cel care crede ca-i bisexual, pentru ca nu se poate decide ce este, crezand ca, ba este atras de femei, ba de barbati.
De fapt, asemenea oameni sunt foarte superficiali cu viata lor, nefiind niciodata multumiti, sau satisfacuti pe deplin.

| Albinuța2003 a răspuns:

Nu mi-s-a intamplat dar e dreptul tău sa îți placa de cineva, trăim într-o tara libera poți fii gay bisexual, homosexual sau lesbiana nu e nici o problema atâta timp cât e decizia ta! Sper ca te am ajutat :*