| Sheridanx a întrebat:

Fetelor, vi s-a intamplat vreodata sa treceti printr-o perioada in care sa nu fiti atrasa de nici macar un baiat? Sau sa simtiti o mica atractie, dar care dispare in primele 20 de minute? Daca da, cum ati trecut peste?
Mie mi se par toti baietii la fel (nu ma refer ca toti sunt porcii si nesimtiti). Toti sunt la fel de neinteresanti, toti au aceleasi vrejeli, aceleasi preocupari...

Răspuns Câştigător
| cosima11 a răspuns:

Da, mi se intampla asa uneori. nu stiu din ce cauza. de trecut peste.thinking am lasat totul sa mearga de la sine.ma gandeam ca am un moment in care simt ca vreau sa fiu singura, fara sa am pe cineva in minte.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Asta se intampla daca nu ai rabdarea sa nu cunosti omul in profunzime.Crezi ca toti sunt la fel, dar nu e chiar asa.Ca sa cunosti omul din spatele mastii ai nevoie de ceva empatiewinking

| 009 a răspuns:

Intr-un fel ai dreptate(toti sunt la fel, cu aceleasi replici, etc.)da pana la urma o sal gasesti u p fat-frumos

| stresu a răspuns:

O sa iti treaca sper atitudinea ca altfel ajungi o acritura ca minelaughing
eu pana la 16 ani numai chef de baieti nu am avut iritata de superficialitatea excesiva din jur. La 16 ani am facut fixatie pe cineva, fixatie care a tinut cam 2 ani si care m-a frustrat si mai rau pentru ca nu mi se raspundea decat cu un respect amical. Apoi am plecat la facultate si sa zicem ca acum nu mai urasc decat 99% din barbatii pe care ii cunosc. Asa ca ai rabdare si ridica-ti standardele, asa triezi pe cei din jurul tau si ramai cu ce trebuie!

| Nadina_7471 a răspuns:

Sint in aceeasi situatie. dar nu ma pling de asta ...eu cred ca e chiar bine...mai am o viata inainte.si eu cred ca toti sint la fel.

| inutsa a răspuns:

Mie mi se intampla mereu. daca imi place acum cineva a doua zi nu ma mai intereseaza, dar daca il vad iar. mi se face inima puricel.nu stiu de ce dar mi se intampla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mi s-a intamplat."Toti sunt la fel de neinteresanti, toti au aceleasi vrejeli, aceleasi preocupari..." -exista si exceptii.