| doarunoarecare7771 a întrebat:

Hei fetelor...voi ce parere aveti despre baietii gen forever alone care stau mereu singuri, nu vorbesc cu nimeni fiindca nu au prieteni mai deloc, stau in banca lor si isi vad de treaba fiindca nu au cu cine sa socializeze...v-ati uita la vreun d-asta...sunt putin genul asta de baiat si cred ca de asta nu sunt prea bagat in seama

3 răspunsuri:
| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Cred ca este mult mai bine asa, decat sa fii un disperat.
Pa!

| rousz a răspuns:

Uu mai bine 2-3 prieteni adevarati, decat 2000 si aia falsi happy Am o parere buna despre genul acesta de baietiwinking e bine sa fi mai rezervat, misterios happy

| TheCuriousMonkey a răspuns:

Fetelor le plac băieţii mai secretoşi, liniştiţii, cei care sar pe ele şi le disperă nu le impreisonează.