| axelfcrazyfrog a întrebat:

Fetelor, ce parere aveti despre baietii naturali, care nu isi fac freza, care isi lasa parul asa cum il au ei, natural, care se imbraca ca un baiat, nu cu blugi galbeni lipiti de craci, care nu au cercei prin limba, care nu prea vorbesc si care nu se baga in seama si isi vede de treaba lui? Va pac? happy

14 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Dacă are și un vocabular decent, nu doar un aspect decent. Caracterul îl face pe om. Nu am mai văzut o astfel de persoană de mult timp, sincer.
Colegii mei se pensează, se dau cu strugurel transparent pentru buze crăpate, se parfumează cu parum dulce și puternic de mă ia tusea când îi miros, au freze foarte ciudate de pokemon, se îmbracă cu tricouri și bluze cu decolteu, nu spun că se rad și pe picioare... Unde sunt bărbații?

| anonim_4396 a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Doamne fereste, imi e rusine ca am acelasi gen cu oamenii aia, serios.

| axelfcrazyfrog explică (pentru FemeiaPisică):

Deci preferi unul descris de mine?

| neutrino a răspuns:

Nu neaparat.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt unul de genul. nu ma dau cu gen in cap si nu am nici "frizura" de handicapat, si sa stii ca din an in paste s-a mai gasit cineva sa ma "laude" ca nu sunt un idiot ca restul. fiecare cu cei place.

Răspuns utilizator avertizat
| DroGhys a răspuns:

Exista? Sunt baieti care nu incearca sa se aranjeze macar un pic?

| anonim_4396 a răspuns (pentru DroGhys):

Una e sa te aranjezi putin una e sa stai 2 ore in fata oglinzii mai ceva ca o fata.

| forthewicked a răspuns:

Ce poate fi mai perfect de atât?

| Livelord a răspuns (pentru forthewicked):

Nu ma cunosti...

| matematician a răspuns:

Ne faci descrierea ta? big grin

| ColourfulLife a răspuns:

Ca si baiat, asta e opinia mea: Nu orice barbat e frumos "natural", insa orice barbat care se pune la punct (isi aranjeaza parul, se imbraca frumos, e spalat, ingrijit etc) e admirabil, nu conteaza daca e "homeless" sau director.

| 12manuq a răspuns:

Jur ca m-ai descris cuvant cu cuvant! laughing Pai asa trebuie sa arate un barbat. Daca cineva te place trebuie sa te placa asa cum esti tu, natural. Am 20 de ani si nu mi-am dat niciodata o gaura pentru piercing, si nu mi-au placut niciodata stilurile alea vestimentare.