| Gabriela_Bianca_1996_Vz9Y a întrebat:

Hei,fostul meu iubit s-a combinat intre timp cu alta fata dar inca mie mai imi da semne cum ca i.ar mai placea de mine intr.un fel sau altul, tipa posteaza peste tot poze cu ei dar el nimic nu posteaza in legatura cu ea. oare sa fie o relatie de lunga durata a lor oare? sunt foarte confuza acum si suparataca il vad tot timpul cu alta fata nu suport asta

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti geloasa. Fa-ti si tu un prieten si cu timpul il vei uita pe fostul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce trebuie sa fie mereu Facebook ul un punct de reper pentru ce face si ce nu face o persoana. Si a gasit alta, treci si tu peste si nu te mai uita pe Facebook

| kar1GaNNN a răspuns:

Persoanele fericite nu se mai gandesc la fostul/fosta.
Treci peste iti spun eu. E mult mai bine.