| Dodolina852 a întrebat:

Hei hei TPU! Am nevoie de ceva statusuri de prietenie. Dar nu,, prieten iti este cel care blah blah " Sa fie mai haioase, gen,, Pentru ca voi si pentru ca va iubesc! " laughing Nu vrea cine stie ce filozofii -_-. Funditaa!

Răspuns Câştigător
| Gefox a răspuns:

1.Facem tot ce stim si nu ne oprim • Traim viata din plin • Facem ce stim •
2.Caa doua surori am fost mereu uNa pentru alta, si daca mi-ai spus ce e rau. ti-am ascultat sFatul!
Fundita?! happy

1 răspuns:
| Seepty a răspuns:

Persoana care reuşeşte să te facă să râzi atunci când ai lacrimi în ochi, e o persoană căruia nu ar trebui să îi dai drumul, niciodată!

Cei mai buni prieteni te fac sa uiti de momentele proaste, si te ajuta sa te bucuri si mai mult de cele frumoase

Prietenii sunt alaturi de tine doar cand ai bani... cand ai probleme toti uita de tine...