| AddaXD a întrebat:

Hei. As vrea si eu niste statusuri dragute [triste, de dragoste, haioase, de prietenie, etc]. fundita happy

2 răspunsuri:
| MinheKoloSineJudas a răspuns:

Foaieverdesolzidepesteuiteprostucumciteste pune-l pe acestarolling on the floor big grin sau foaie verde de bihoor! mi-ai dat buzz ti-am dat ignor.big grin.DnD bat cuie in apa. sau o poezie rolling on the floorrolling on the floor big grin las in urma mea dragostea pentru tine gandurile de dragoste. zorile-n zare franzueste pe stele cerul instelat iar stelele sclipesc inntr-un contur albastru unde scrie numele tau Diana, andrea ma rog cum vr u.mai dprt. zarind in visse eu ca luna tu ca soare luandune de mana ca doi soricei ce stau in zare facnd o lumina mare patrunzatoare. unde se face din nou un loc lnga inima mea pentru u. NUJ frate pna aicia am zis singur si am conpus pe loc in mintea mea vezi si u,, hai Bb