| anonim_4396 a întrebat:

Hei.Ieri diriginta (ahhx-( ) ne-a mutat fata baiat dupa inaltime ca cica nu suntem cuminti...si eu nu am gresit cu absolut nimic... ce am meritat eu ca sa fiu in prima banca? m-am saturat. ce sa fac sa o conving? sa ma mute? cica stam asa pana la vacanta de Paste, apoi mai vedem.eu nu stau in banca aia. e fata in fata cu profesoru.Il vezi la microscop si mereu te vede cand nu stii si te pune la tabla. Ce sa fac? Apropo, in banca m-a pus cu un.oh go on

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună! Şi eu sunt de părerea lui adee. Profesorii sunt mai atenţi la cei din ultimele bănci (sunt profesoară şi ştiu ce spun!). În plus, atunci când vrei cu adevărat să fii atentă, nu te poate deranja nimeni în prima bancă.
Dacă doreşti un ajutor în propria ta formare, vizitează http://lecturirecenzate.ro/. O să-ţi placă!

1 răspuns:
| adee_4040 a răspuns:

Sfatul meu de ce nu ii propui ca toata clasa sa faca cu randul in prima banca? prin rotatie o saptamana stai tu si colegul tau apoi cei din spatele tau, consecutiv:d :-Jspunei ca nu vrei sa stai numai tu in fata ca nu esti pusa la pedeapsa si daca tio baga paia cu inaltime ii spui ca tu vezi foarte bine si din spate iar cand vb cu ia mai ea cu tine cel putin 5 sau 6 fete pe care le are ia asa mai la suflet si care stau tot in primele banci si nu le convinebig grin noi aplikam chestia asta si e ff tare big grin dar eu zic cai mai bine in prima banca profi mei se uita mai mult pe la spatele clasei laughing asa ca big grinsmugsmugbig grin