| AndreeaSiAndra a întrebat:

Cum sa-mi conving diriginta sa stau in banca cu Sergiu? Povestea:Eu si Andra=bff, Diriga nea- schimbat pe toti ieri din banca si ma enervat ingrozitor de tare:m-a pus in banca cu un ratat.Si vreau soconving sa stau cu andra sau cumva sa stau cu sergiu.Sergiu=baiatul de care imi place.Si el este pe randul meu.Pe randul meu sunt:
5. Cenusa-un repetent(face galagie)
4.Sergiu=v-am spus cine e Andreea N.-e foarte inalta
3.Georgiana-e de treaba Tibi-un coleg nou enervant
2.Eu Vlad-colegu de banca ratat
1.Bianca-de treaba si scunda ca si mine Seby-prieten, poarta ochelari

Legenda: 1.-prima banca
2.-a doua banca
3.-a treia banca
4.-a patra banca
5.-ultima banca

Eu ma gandeam asa:

Cenusa

Seby-Este la fel de inalt ca si Andreea n.
Georgy cu Tibi
Eu cu sergiu suntem de aceiasi inaltime
Si bianca cu vlad

Trebuie sa il conving pe seby sa se duca in a 4-a banca si pe diriga sa il mute pe sergiu langa mine, dar diriga spune ca seby nu vede din a 4-a banca dar atunci de ce mi poarta ochelari.

Scuze daca v-am plictisit.Deci cum sa-i conving?

Pe seby:
Pe diriga:

1 răspuns:
| Bogdan19999 a răspuns:

Uff...destul de complicata povestea...
Seby nu poate vedea din a 4-a banca, chiar daca are ochelari. Eu am o colega tot cu ochelari si nu poate sa vada nici din a doua banca, si de aceea diriginta a mutat-o in prima banca, deci sansele sunt destul de slabe, iar pe diriginta sansele sunt si mai slabe. Nu prea ai ce face, decat sa astepti sa vezi daca ai noroc.
funda plzzz