| Panteraa a întrebat:

Deci mor de ciuda. Azi diriginta ne-a mutat la scoala fata baiat si pe mine m-a pus cu un prost in banca (cel mai mare prost din toata scoala cred) si nu vrea sa ma mute chiar daca i-am zis ca nu vreau sa stau cu el. Cu pot sa o conving sa ma mute cu oricine numai nu cu el? Nu vreau raspunsuri tip roag-o frumos caci nu merge ca am incercat sau sa ii zic ca ma deranjeaza sau imi face ceva ca tot nu ma muta. Va rog ajutati-ma. Morr daca nu ma muta. Se rade toata scoala de mine.

20 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Se râde laughing mă omori rolling on the floor
o să râdă în continuare laughing

| Panteraa explică (pentru VladimirPutin):

Am doar o intrebare pentru tine: Esti prost din nastere sau te-ai prostit mai tarziu?

| VladimirPutin a răspuns (pentru Panteraa):

Poate sunt colegul tău de bancă

| Panteraa explică (pentru VladimirPutin):

Da.cum sa nu laughing))) in primul rand el nici nu are calculator laughing)

| VladimirPutin a răspuns (pentru Panteraa):

Eu mai bine îți zic să-ți accepți colegul așa cum e atât timp cât nu-ți creează probleme ție și colegilor

| Panteraa explică (pentru VladimirPutin):

Din contra creeaza probleme tuturor. Pt k eu invat bine lui ii place sa stea cu mine pentru ca zice ca ii dau sa copie la teste dar viseaza cu ochii deschisi.

| VladimirPutin a răspuns (pentru Panteraa):

Unu simpatic ție care nu învață nu ar copia? Cu ce mai face probleme?

| Panteraa explică (pentru VladimirPutin):

Nu e vorba cat de simpatic este.e vorba ca e foarte enervant.

| IMC90 a răspuns:

O sa-ti zic cum as proceda eu.

M-as duce frumos la diriginta si i-as spune ca daca vrea sa ma mai vada pe la scoala anul asta, sa faca bine sa ma mute in alta parte, fiindca eu nu sunt obligat sa stau cu cineva daca nu imi place de el. Asta este o violare a codului civil. Eventual, mi-as lua un scaun si m-as duce singur in spatele clasei, numai de-al dracu.

| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Spunee-i mai femeieeee nu-l suportlaughing Da ce are daca stai cu el pan la urma? daca erai si tu ca el si fugeau toti de tine?laughing

| Panteraa explică (pentru LaLaLaLoveAlex):

Dada.cum sa nu...si sunt 100% sigura k nici nu l-ai suporta in cazul meu.

| Bitzy a răspuns:

Buna! Poti sa ii spui dirigintei :
1.ati dat un test si a copiat tot de la tine
2.te deranjeaza in ora de mate si nu poti fi atenta
3.in ore scrie pe banca ta
4. face dezordine si pune mizeriile in banca ta
5.iti ia caietele
6.iti strica pixuri
laughingPoti incerca asa!laughingLa mine ar tinehappySucces.In general profesorii sunt deranjati de galagie si mizerie deci...laughingFunda?

| kta1431k a răspuns:

Buna,in primul rand nu cred ca suntem in masura sa vedem cat de "prost" poate fi un om in timp ce omul foloseste doar in proportie de 7% creierul,deci ipoteza ca acel coleg e prost cade. Partea frumoasa e ca poti invata mai bine cu un coleg ce nu te atrage avand in vedere ca unu ce te-ar place ar sta de vorba cu tine continuu, deci un punct in plus pentru partile bune. Rad colegii de tine? asta inseamna ca sunt mai jalnici decat colegul tau avand in vedere ca stiu si ei ca intre voi nu e nimic in afara de legatura coleg de clasa, aaaa...asa poti sa-ti dai seama si cine iti e prieten sau nu. Deci avem 2 puncte pentru partile bune. Sa convingi un profesor sa faca ce vrea un elev e ca si cum ai zice la o vrabiuta sa nu manance malai fara sa o sperii, iar faza cu muritul nu e valabila ca si eu am stat cu o colega uratica in banca si inca traiesc. Spor la invatat si l-a luat note mari

| hummer24 a răspuns:

Azi il urasti maine il iubestiwinking

| Panteraa explică (pentru hummer24):

Doamne fereste!

| Skylerx a răspuns:

Auzi fata am si eu aceiasi problema. M-a mutat diriginta intre 2 baieti prosti!
Pai...eu am stat 2-3 zile (prima data stateam numai in locul ala la diringentie si romana) apoi m-am mutat direct altundeva. De ce? Nu ma poate ea obliga unde sa stau! Atata timp cat nu vorbesc cu nimeni, sunt atenta? Ce problema mai are si ea?!
Daca nu vrea, cheama parintii la scoala sa vorbeasca cu ea! straight face Ahh si dirigele astea! straight facestraight face

| Sclipiciii a răspuns:

Spunele parintilor tai assa am facut si eu si a mers.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt inconjurata de trei ca ala de care ai mentionat tu, dar nu am ce-i face, stau si eu si imi vad de treaba cum isi vede fiecare. oricat ai implora-o ea mai tare te va ignora. La a 2-lea simestru spune-i dirigai sa te mute ca ai stat deja jumatate de an scolar. happy

| Depay a răspuns:

1. Ai parinti (chemi parinti la scoala sa vorbesca cu diriginta ta).
2. In caz de nu merge eu in locul tau daca as stii ca e cel mai fraier din scoala mas muta singur din banca chiar daca as sti ca imi scade nota la purtare.

| Alexandra_Apetrei_1992 a răspuns:

Te inteleg daca te mai enerveaza sau exemplu se uita in caietul tau cand scrii s-au te deranjeaza ii spui vreau sa ma mutati cu altcineva fiindca nu pot fi atenta la ora din cauza lui daca nu incearca sa l ignori daca e foarte grav apeleaza la parinti sper ca te-am ajutat.