| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Imi place de un baiat cu,care am fost in clasa cand eram mai mica, dar m-am mutat la alta scoala si de ceva timp a inceput sa imi placa de el(el are crush si ne-am mai vazut o singura data in vara)si nu stiu cum sa ii spun ca il plac.Imi puteti da niste sfaturi?!

1 răspuns:
| Alealessia a răspuns:

Depinde de băiat, dacă e răutăcios sau,, șmecher,, mai bine nu ii spui dar dacă e un băiat Ok poți sa ii scrii și dacă are sarahah poți sa îl intrebi dacă își caută o prietena.