| Sophie26 a întrebat:

Hei! Imi spuneti si mie niste statusuri, nu stiu exact cum sa va explic...gen :" Prefa-te slab... apoi distruge-i!". Ceva care sa-mi reflecte personalitatea, puternica cu alte cuvinte... P.S.: Nu vreau sa-mi dati link-uri cu toate statusurile la un loc, le vreau daca se poate sa fie alese de voi...Sau daca stiti voi... Aa, da! Dau FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| Gunoi a răspuns:

Îți par o pisicuță dar eu sunt mai mult un leu
Sunt frumoasă ca o floare și înțep ca un trandafir
Îmi place să stau pe scaun dar atunci când mă ridic toți mi se supun
Sunt O prințesă știu să conduc mereu.
Sper că am ajutat cât de cât

1 răspuns:
| AC4S4 a răspuns:

De ce toata lumea cauta statusuri? Vrei neaparat sa stie lumea cum te simti?happy