| AiDuTzA a întrebat:

Hei!happy In 22 noiembrie este ziua mea:X, implinesc 12 ani, dar CHIAR nu stiu ce sa-mi doresc!cryingsad. Catel am, calculator si laptop am, televizor da, farduri, parfumuri, oje am multethinking(nu imi place Hannah Montana sau chestii din astea de la desenecall meu:-&), va rooog foarte mult sa ma ajutati!big grinhappybatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| NewSummer2013 a răspuns:

O rochita,

placa de intins/ondulat parul?

Un prieten?hee hee

Un frate? sau...

Mnu stiu... ce-ti doreste tie sufletelul! Si sper sa-ti se indeplineasca!

LA MUUULTI AAANNNNIIIIIIII! :*:*:*:*:*:*

4 răspunsuri:
| Puffu a răspuns:

Sa-ti doresti sanatate.

| AiDuTzA explică:

Va multumesc pentru raspunsurikisskiss: si mersikisskisskisskiss:X:X:X:X

| meriliaancutza a răspuns:

Pai sati doresti prieteni multi, sanatate, sa te iubeasca parinti la nebunie sper ca te-am ajutat
funda?

| meriliaancutza a răspuns:

Ce ti-ai dorit mereu ascultati inimi si raspunsu va veni tot timpu la tine
funda?