| GabiCapsunaa a întrebat:

Hei, in ce program editez si eu pozele pentru imvu sa le pun un fundal ceva gen blur, si sa accentuez detaliilepuppy dog eyes?

4 răspunsuri:
| Allrc24 a răspuns:

Cel mai simplu photoscpae.mult mai simplu decat photoshop.site-ul e sigur.are toate efectele posibile si imposibile:))
http://photoscape.en.softonic.com/

| Consumptive a răspuns:

Acele imagini sunt editate in photoshop in mare parte, poate foarte putin si in gimp sau chiar deloc, dar iti trebuie mult talent sa realizezi asa ceva cu mouse-ul...de cele mai multe ori respectivii care deseneaza(sau doar corecteaza) imaginile folosesc o tableta grafica.

| st3fDub a răspuns:

Buna...pai Adobe photoshop CS2, eu pe asta il folosesc sa editez, e cel mai bunwinking

| GabiCapsunaa explică:

Http://browse.deviantart.com/? q=imvu&order=9&offset=360#/d4gz6lj gena asta:D