| anonim_4396 a întrebat:

În clasă la mine, pe 6 decembrie facem schimb de cadouri.
Eu am nimerit să îi dau cadou unui băiat.

Întrebarea mea este: Ce cadou i-aș putea face? (Suntem într-a 8-a, deci el are 14 ani)

P. S. : Am un buget limitat și nu aș prea vrea să dau pe cadou mai mult de 50 lei.
P. S. 2 : Între noi este o relație strict colegială.hee hee

Răspuns Câştigător
| LexieD a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine este sa ii cumperi un CD cu trupa/artictul preferat.incearca sa deschizi o discutie cu el(pe subiectul "ce formatie iti place)si asa poti afla si daca are acel CD. Daca nu il are, fugi repede sa il cumperiwinking
Funda?