| Hopii a întrebat:

Hei. In fiecare zi cand trebuie sa merg la scoala vad tipul acesta.E dragut dar cum fac sa ii atrag atentia sau cum fac sa stau si eu de vorba cu el?
Funda big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faza clasică, te izbeşti de el când vine înspre tine.

| parvuconst a răspuns:

Incearca sa intri in gasca lui, daca nu doresti sa il abordezi direct sau sa il faci interesat de tine, facandu-i cu ochiul happy

| SashaS a răspuns:

Va puteti imprieteni prin prietenii comuni iar daca nu, fa ceva care sa ii atraga atentia, sa te bagi in seama cu el. De aici gasesti foarte multe lucruri in comun si asa va imprieteniti.
Poate deveniti si mai apropiati daca va doriti :*
Bafta!