| Foreverwithmyself a întrebat:

Hei! In putin timp implinesc 13 ani si nu stiu unde sa o sarbatoresc. Idei?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Acasa.Doar nu ai vrea in club.

| Ombladoana a răspuns:

Hey! Pai daca stai la casa poti sa iti inviti prietenii la o masa in curte si daca ai mai mult loc, e ideal si pentru dans. Daca nu stai la casa, poti sa ii inviti la un local din oras unde se serveste pizza de exemplu happy

| crystall2001 a răspuns:

În casa ta este cel mai bun loc, alături de familia si prietenii tai, îți urez la multi ani, dar sper ca nu e prea devreme, numai bine!

| crystall2001 a răspuns:

În casa ta e cel mai bun loc alături de familia si prietenii tai, numai bine!