| AnnaSvMaria a întrebat:

Vreu sa imi sarbatoresc ziua de nastere pe data de 9 iulie, iar eu nu stiu unde sa mi-o sarbatoresc, implinesc 11 ani!

2 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
In primul rand La multi ani! Ziua mea e pe 11 iulie laughing
Pai pentru ca ai 11 ani,inseamna ca ai si multi prieteni pe care sa-i inviti. Daca ai spatiu acasa,poti sa ii chemi la tine si sa dansati,sa jucati carti,sa cantati si sa mancati pizza.E mai bine pizza pentru ca daca parintii tai ar gati ceva,poate nu toti ar manca.
Puteti sa mergeti undeva la mec, sau kfc si sa mancati acolo, sau sa mergeti sa va plimbati prin parc. Puteti sa mergeti la un film la cinema si sa mancati floricele.
Daca vrei sa faci ceva diferit, poate aveti cum sa mergeti la piscina sau la plaja, depinde de unde esti.Eu zic ca o balaceala la piscina cu prietenii e cea mai buna happy
Succes!

Răspuns utilizator avertizat